Електротовари

Так само ми можемо запропонувати нашим оптовим покупцям перелік товарів електротехнічного напрямку, а саме кабель, розетки, вимикачі, подовжувачі і т.д. Більш детально можна ознайомитися на нашому сайті  electroua.com.ua.

маски багаторазові
Stellox
Новини

Відвідайте наш блог

Доставка товарів:

  • По Житомиру доставка щоденно нашим транспортом (опт).
  • По Житомирскій області доставка 1-2 рази на тиждень по всіх районах області (опт).
  • По Україні доставка через 1-2 дні кур'єрскими службами доставки (Новая пошта, Делівері, Інтайм, САТ)
  • Самовивіз зі складу.

Завантажити прайс

Також  Ви можете завантажити оптовий прайс у форматі Excel.Електротовари

Також ми можемо запропонувати нашим оптовим покупцям перелік товарів електротехнічного напрамку, а саме провода, розетки, вимикачі, подовжувачі і т.п. Більш детально можливо ознайомитися на нашому сайті electroua.com.ua.

Автозапчастни оптом та в роздріб з доставкою по Україні

В нашому каталозі більш ніж 45 000 найменувань товарів для авто і не тільки. Серед них Ви знайдете масу ексклюзивного і дефіцитного товару за доступними цінами. Від гайки до двигуна, від втулки до моста. Доставка по всій Україні з оплатою при отриманні і по безготівковому розрахунку. Наша команда спеціалістів допоможе Вам підібрати запчастину або аксесуар згідно Ваших вимог і можливостей.

Також ми можемо запропонувати нашим оптовим покупцям перелік товарів електротехнічного напрямку, а саме провода, розетки, вимикачі, подовжувачі і т.д. Більш детально можна ознайомитися на нашому сайті electroua.com.ua.