При умові дотримання замовником (покупцем) норм, предбачених цим Положенням, за замовником зберігається можливість обміну запчастин на протязі всього терміну гарантії.

Гарантійний обмін або повернення запчастин можливе тільки якщо товарний вигляд не змінений і все заводске пакування ціле. Без наявності пакування обмін або повернення товару неможливо. Якщо продукція вам не підійшла, будь ласка, не розпаковуйте її із захисної прозорої плівки!

Запчастини підлягають гарантійному обслуговуванню, якщо дотримані наступні умови:

•             Вам видане заключення про вихід з ладу запчастини;

•             Деталь використана згідно специфікації автомобіля (неоригінальна запчастина - замінник оригінальної);

•             Експлаутаційні перенавантаження не були допущені.

Гарантийні зобов'язання не дійсні, якщо:

•             Відбулося зношування автозапчастини;

•             Деталь була пошкоджена із-за не правильного або не бережного використання;

•             Внаслідок ДТП виникла поломка запчастини;

•             Було використано низкоякісне пальне, внаслідок чого деталі паливної системи або системи випуску вийшли з ладу;

•             В результаті необережного водіння, посилилися ударні навантаження на машину, і як наслідок була пошкоджена підвіска, а також рульове управління;

•             Скло кузова зовні пошкоджені, зламаний корпус приладів освітлення;

•             Під впливом забруднення повітря (хім., кислотного, лужного), продуктів життєдіяльності живих організмів (тварин), хім. матеріалів, що використовуються як протиожеледні засоби, блискавки, граду і т.п. автозапчастини піддались корозії, вийшли з ладу або отримали дефекти;

•             При природньому старінні, зміні деталей, або при експлуатаційному зношуванні свечок запалення, привідних ременів, щіток склоочисника, гальмівних колодок, дисків щеплення і др.

•             Електричні запчастини перевіряються візуально і на відповідність (розміри, номер, контакти) і підлягають обміну тількиякщо не були надіті клеми (контакти, роз'єми), тобто вони не вмикались!

По гарантії неможливо обміняти або повернути так звані розхідні матеріали або запчастини: масло, фільтри, лампи, запобіжники, електричні запчастини. А також гарантійний обмін/повернення не поширюється на оригінальні електричні частини, крім ситуацій, описанних в гарантії заводу.

Якщо товар несправний, ми його замінимо на працюючий. В цьому випадку повернення коштів неможливе.

Якщо ви хочете скористатися гарантією сигналізації, вона не повинна мати сліди відкриття і затопления, мати спалені елементи і має бути відсутній запах горілого.

 Ми не несемо відповідаотності за зірвані сроки доставки замовлених запчастин, так як це може залежати від наших поставщиків, корабля або пошти і не відповідаємо за те, що із-за цього Ви понесли дотично або прямо збтки(простої). Але зробимо все, що залежить від нашої компанії.

Оплата за пересилку по гарантії за наш рахунок. При обміні (по нашій вині не правильно підібрали запчастину) - за наш рахунок. При обміні по ініциативі покупця - за захунок покупця. При поверненні в 14 днів - за рахунок покупця.

 Товари б/в не підлягають поверненню, обміну або гарантії.