Список товаров по производителю Stellox

Stellox – німецький бренд автозапчастин для легкових і комерційних транспортних засобів (вантажівок, автобусів, сільськогосподарської та спецтехніки). Stellox – це висока якість та доступна ціна та надзвичайно широкий асортимент. Бренд пропонує понад 40 000 позицій запчастин у 500 товарних підгрупах для автомобілів німецьких, французьких, італійських і японських марок.

Больше


stellox

Запчастини Stellox виробляються в 12-ти країнах світу на тих же OEM і OES виробництвах, що виготовляють деталі на конвеєри виробників автомобілів (ОЕМ - виробництво оригінальних частин для збирання автомобілів на конвеєрі, ОЕС -постачання оригінальних запасних частин для гарантійного обслуговування авто у фірмовій дилерській мережі). Це кращі виробничі майданчики, що мають сучасне виробниче обладнання і використувують новітні технології, сертифіковані за виробничими стандартами ISO 9001, TS/ISO 16949 та екологічним стандартом ISO 14001. Сертифікати ISO підтверджені незалежними організаціями з сертифікації: TUV (Німеччина), BVQI (Швейцарія), SGS (Великобританія), DNV (Норвегія), DQS (Німеччина). Мають європейську гомологацію (відповідають покращеним стандартам) ECE R90 і ECER37.

Stellox є постачальником даних до найпопулярнішого в Європі електронного каталогу TecDoc (TecAlliance GmbH, Німеччина), де можна знайти кроси на всі продукти Stellox, а також фотографії і технічні дані.

Гарантійний термін на деталі Stellox за умови підтвердження установки їх на СТО – 12 місяців на запчастини для легкових і 6 місяців – для комерційних автомобілів, що є великим строком у порівнянні з іншими брендами цього цінового сегменту і вказує на впевненість виробника у якості продукції.

Офіційний сайт Stellox в Україні: stellox.in.ua

Меньше