stellox_wipers

Імпортер автозапчастин іменитого бренду Stellox представляє на українському ринку автозапчастин нову групу товарів від європейського виробника – щітки склоочисника! Цей дуже важливий компонент, який впливає на безпеку кермування автомобілем, відтепер може придбати практично кожен український водій!

Склоочисники європейського бренду Stellox – це запорука ідеальної видимості при будь-яких погодних умовах. Конструкція даної запчастини складається з металевого каркаса, гумової стрічки та високоякісної пружинної сталі. Такий пристрій легко згинається та ефективно очищає скляну поверхню від бруду і залишків опадів.

Також важливо, що практично всі деталі забезпечені датчиком зносу. За його станом слід уважно стежити та замінювати склоочисники вчасно. Адже стерта поверхня склоочисника може спровокувати появу подряпин на скляній поверхні, або зовсім не справлятися з поставленим завданням.

На українському ринку автозапчастин склоочисників запчастини від компанії Stellox будуть представлені в декількох категоріях:

  • класичні каркасні;
  • безкаркасні.

Вибирати модель щітки слід з урахуванням особливостей сезону їх установки та інтенсивності експлуатації. Придбати відповідні очисники зможуть власники як легкового, так і комерційного транспорту. Широкий асортимент, представлений імпортером, дозволить підібрати запчастини для автомобіля будь-якої марки та моделі. За допомогою у підборі, якщо вона потрібна, звертайтесь до дистриб’юторів Stellox в різних регіонах України.