intertool_logo

Intertool – це один з найвідоміших брендів на українському ринку інструменту. Ця торгівельна марка демонструє професійність, досвід, прагнення йти назустріч побажанням клієнтів, енергію та творчий підхід своїх засновників. На ринку виробників інструментів компанія працює ще з 1999 року.

На сьогоднішній день Intertool не на словах, а на ділі доводить, що існування якісного інструменту за доступною ціною цілком можливе.

Вся продукція маркована зареєстрованим у більшості країн світу логотипом. Постійне прагнення до досконалості відображається у регулярному оновленні модельного ряду інструменту, а також в розширенні асортименту продукції.

Клієнтами компанії Intertool є виробничі підприємства, СТО, ремонтно-будівельні бригади, домашні майстри, автолюбителі, дачники.

Інструмент Intertool допомагає людям власними руками втілити в життя їхні ідеї та проекти, розвинути свої навички та творчі здібності!

Інструмент Intertool присутній на ринку багато років, представлений в усіх регіонах України, а, також, в інших країнах.

Асортимент з 4000 найменувань охоплює всі види інструментів, необхідних у кожній родині, в кожному домі, а, також, основні групи інструментів та обладнання для ремонту, будівництва, обслуговування на СТО та ін. Такий широкий асортимент дозволяє комплексно задовольнити Ваші заявки.

Якість інструменту відповідає вимогам безпеки, стандартам і нормативам, які діють в Україні, і постійно зростає. Стильна та інформативна упаковка забезпечує приємну і зручну роботу на всіх стадіях роботи з товаром.

Доступні ціни на інструмент і обладнання дозволяють залучити наймасовіший сегмент покупців, а також оптимізувати витрати на закупівлю товару.

Асортимент продукції компанії Intertool представлений у таких категоріях:

- Автоінструмент

- Гідравлічний інструмент

- Електроінструмент та обладнання

- Пневмоінструмент

- Компресори

- Драбини

- Вимірювальний інструмент

- Інструмент для оздоблювальних робіт

- Техніка для дому та саду

- Витратні матеріали та приладдя

- Кріпильний інструмент

- Ящики, сумки, пояси для інструментів

- Засоби індивідуального захисту

- Рекламно-сувенірна продукція

- Столярно-слюсарний інструмент

- Туризм та активний відпочинок

- Піна, герметики, клеї

- Смазки технічні

За більш детальнішою інформацією звертайтеся до наших менеджерів, вони з радістю Вам допоможуть підібрати саме той інструмент, який потрібен!