stellox_silentblocks

На початок лютого 2020 року Stellox в Україні суттєво збільшили асортимент сайлентблоків підвіски. Якщо говорити точними цифрами, то це в 3,46 раза більше ніж було раніше. Тепер ще більше автомобілів можуть отримати якісні та доступні деталі.

Сьогодні асортимент сайлентблоків підвіски Stellox складає 629 позицій та постійно розширюється. Для порівняння, у 2018 році в країні були доступні лише 182 артикули цієї групи.

Чому сайлентблоки Stellox привертають увагу споживачів? Тому що це якісні деталі, які довго та надійно виконують своє основне завдання - гасити коливання підвіски на нерівностях дороги.

В асортименті Stellox є сайлентблоки передньої та задньої підвісок, які підходять до більшості популярних в Україні автомобілів:

   1. Volkswagen Passat B5

   2. Daewoo Lanos

   3. Opel Vectra B

   4. Audi A6

   5. Chevrolet Aveo

   6. Volkswagen Golf IV

   7. Renault Megane

   8. Opel Astra G

   9. Skoda Octavia A5

   10. Mazda 6

                        та багатьох інших.

Якість автозапчастин Stellox забезпечується суворим контролем кожного етапу виробництва. Це гарантія їх максимальної надійності та тривалого терміну служби. Також нагадаємо, що всі заводи-виробники Stellox сертифіковані за загальним стандартом якості менеджменту ISO 9001 та спеціалізованим автомобільним стандартом ISO 16949. Важливо і те, що всі деталі гомологовані для використання на автомобілях в Євросоюзі.

Звертайтесь до наших менеджерів із запитами для ваших автомобілів - і вони з радістю підберуть вам все необхідне!